Takimi i parë? Për ca shenja “no problem”, për të tjerët “no coment”

  • E.K /
  • 06 dhjetor 2021 - 09:36
Takimi i parë? Për ca shenja “no problem”, për të tjerët “no coment”

Takimi i parë është i sikletshëm për ca, por për të tjerë aspak j vështirë. Një rol e luanka dhe shenja e horoskopit, sipas të cilës, ka një veçori që ju identifikon në takim të parë.

Dashi – Të turpshëm

Demi – Ha shumë

Binjakët – Harrojnë që kanë takim

Gaforrja – Duken shumë mirë

Luani – Flasin për veten gjithë kohën

Virgjëresha – Do bëjnë komente 

Peshorja – Flirtues

Akrepi – Kanë dëshirë të puthin personin që kanë dalë

Shigjetari – Janë të qetë 

Bricjapi – Do përpiqen të kuptojnë qëllimin tuaj

Ujori – Janë veshur shumë bukur dhe sillen shumë ëmbël 

Peshqit – Personi nuk i vjen në takim./

(Kosova Sot Online)