Ja cilat janë 4 shenjat më me fat në dashuri gjatë 2022-shit!

  • 23 December 2021 - 10:44
Ja cilat janë 4 shenjat më me fat në dashuri gjatë 2022-shit!

Kur vjen puna tek dashuria, të gjithë duam pak ndihmë nga yjet apo dhe nga universi. Të gjesh dikë që bën për ty nuk është proces më i thjeshtë dhe nëse yjet nuk janë në anën tonë, vështirësia padyshim që dyfishohet. Tani e dimë që po prisni me padurim çfarë do të sjellë 2022-shi për ju në aspektin romantik, por në këtë artikull do të gjeni vetëm shenjat më me fat, pra ata që do të kenë më shumë shanse për të patur një lidhje të shëndetshme dhe jetëgjatë në vitin e ri!

1. Akrepi

Shënoni 8 prillin e 2022-shit! Gjërat rreth kësaj periudhe do të bëhen serioze dhe ju do të jetoni romancën më të gjatë e më të bukur ndonjëherë! Bëhuni gati!

2. Shigjetari

Shigjetari aventurier me shumë shanse do të gjejë dashurinë e vërtetë në 2022 dhe kryefjala e gjithë vitit do jetë dashuri dhe pasion.

3. Virgjëresha

Jeni një nga shenjat më me fat për këtë vit në dashuri! Do ta ndjeni kudo energjinë e romancës, dashurisë dhe mbi të gjitha lidhja juaj do të shkojë drejt një tjetër niveli.

4. Peshqit

Do të bini çmendurisht në dashuri këtë vit, prandaj 2022-shin konsiderojeni një ëndërr të ëmbël romantike. Yjet janë me ju.

(Kosova Sot Online)