S*ks të zjarrtë me burrë të martuar/ 31 vjeçarja e tradhton të fejuarin: Më mori në…!

  • G.G /
  • 01 August 2022 - 23:03
S*ks të zjarrtë me burrë të martuar/ 31 vjeçarja e tradhton të fejuarin: Më mori në…!

Një 31 vjeçare ka rrëfyer tradhtinë që po ia bën të fejuarit të tij, në prag të dasmës.

Ajo tha se është dashuruar në kolegun e saj të punës, me të cilin ka kryer seks të çuditshëm.

Tani, 31 vjeçarja nuk e dëshiron martesën dhe nuk e di se çfarë të bëj, andaj kërkoi ndihmë nga psikologia e “The Sun”.

Rrëfimi i plotë

Unë kam bërë seks të nxehtë me një koleg të martuar pavarësisht se jam e fejuar me të dashurin tim për një kohë të gjatë.

Unë jam 31. I dashuri im është 35.

U turpërova të pranoja propozimin e tij pasi ishim të rrethuar nga familja dhe miqtë në kohën e Krishtlindjeve dhe ata ishin të gjithë në të.

Ai është i mrekullueshëm, por ne kemi qenë së bashku për tetë vjet dhe shkëndija u largua nga marrëdhënia jonë shumë kohë më parë.

Planet e dasmës po shkonin pa probleme derisa një djalë i ri iu bashkua ekipit tonë në punë.

Unë shes shërbime sigurimesh dhe ai bën marketingun tonë. Ai është 29.

Më pëlqente kur e shikoja, por kur fola me të në një stërvitje, diçka u zhvendos brenda meje.

Më mori kafen, më pas hëngrëm drekën bashkë.

Pavarësisht se ne i pranuam njëri-tjetrit se ai ishte i martuar dhe unë do të lidhja nyjën, pati një kimi të menjëhershme dhe vazhduan të më dilnin flutura në stomak.

Nuk jam ndjerë kurrë kështu për të dashurin tim.

Mezi prisja të përfundonte seanca stërvitore, që të bisedonim sërish.

Ne pimë pije në bar para darkës dhe biseda jonë u kthye në jetën tonë seksuale. Ai më tha se kishte një martesë të hapur.

I thashë se seksi ishte "pak shumë vanilje" për mua dhe do ta preferoja nëse i dashuri im do t'i shijonte gjërat.

Ai tha: “Oh, tani po flet. Nuk do të më duhej të pyesja dy herë.”

Ne qeshëm dhe më pas ai tha: "A mund të më tregosh se për çfarë po flet?"

Ndihesha e lajkatur dhe pak e sikletshme, por shkuam në dhomën time dhe bëmë seksin më të çuditshëm ndonjëherë.

Tani jemi kthyer në punë, të dy e kemi pranuar se jemi të magjepsur.

Ne nuk mund t'i mbajmë duart larg njëri-tjetrit.

Gruaja e tij nuk di për mua, por ai dëshiron që ne të jemi bashkë.

Çfarë të bëj për dasmën time?

Përgjigja e psikologes: Hiqni dorë. Është më mirë të përfundoni fejesën tuaj sesa të kaloni një martesë të shtrenjtë dhe një divorc edhe më të kushtueshëm.

Kolegu juaj mund të mos jetë mashkulli për ju, por është e qartë se nuk jeni të përkushtuar ndaj të fejuarit tuaj.

Nëse do e doje, do të hidheshe nga gëzimi në mendimin e ditës së dasmës, por në rastin më të mirë je indiferent.

Tani për tani, ju jeni e dashuruar pas dikujt që është i martuar, kështu që të dy po tradhtoni.

Ju e keni fjalën e tij vetëm se martesa e tij është e hapur - nëse është, pse nuk mund t'i thotë gruas së tij?

Nëse vazhdoni dhe anuloni dasmën tuaj, së shpejti do ta kuptoni nëse kolegu juaj është serioz për ju.

(Kosova Sot Online)