Ja si bëra se*ks të çmendur me komshiun për inat të burrit

  • A.P /
  • 01 November 2022 - 23:05
Ja si bëra se*ks të çmendur me komshiun për inat të burrit

“Jam një femër që më zien gjaku si gjithë femrave të tjera, por kam gjetur mbështetje tek komshiu im pasi i dashuri ka kohë që ka harruar të bëj seks”…

Historia në fjalë, flet për një vajzë e cila pas 5 vitesh lidhje, ka pësuar një ngadalësim në aspektin e nevojave fizike pasi i dashuri i saj nuk i kushton më të njëjtën vëmendje jetës së tyre intime.

Ajo ka gjetur ngushëllim tek komshiu i saj i cili duket se ka gjetur mënyrën më të mirë për të zëvendësuar të dashurin e vajzës.

“Jam ngatërruar me komshiun tim, por të dy ne jemi të lidhur. A duhet të ndahem me të apo me të dashurin tim?…apo me të dy?

Unë dhe i dashuri im kemi pasur një raport fantastik për 5 vite më radhë. Tani më duhet ta shtyjë unë për çdo gjë që ka të bëjë më jetën tonë intime.

Ai është 29-vjeç ndërsa unë jam 23-vjeçe. Në fillimet tona ne kemi pasur një jetë shumë aktive seksuale, ai kërkonte të bënim dashuri çdo ditë por tani nuk ka më dëshirë.

Unë e kuptoj që është në punë dhe ndoshta lodhet, por ai nuk fle gjumë…pasi kthehet nga puna ai ose luan lojëra ne kompjuter ose shikon televizor.

I gjithë ky ndryshim erdhi sapo ne nisëm të bashkëjetonim. I kam kërkuar që të bëjmë një pushim për disa ditë pasi kjo mbase e bën të ndryshojë por ai më thotë që nuk është nevoja dhe që vazhdon të më dojë po njësoj.

Disa muaj më parë, kur po fusja disa gjëra brenda në shtëpi, fryu një erë e madhe dhe e përplasi derën duke e mbyllur, e duke më lënë mua jashtë. Fillova të sillesha poshtë e lart duke tentuar të merrja në telefon të dashurin tim por ai nuk më përgjigjej. Pak minuta më vonë hap derën fqinji im, me një pamje shumë rinore, dhe ofrohet të më ndihmojë.

Pasi i thashë se çfarë më kishte ndodhur ai me tha të hiqja mbi supet e tij dhe të ngjitesha në taracën e pallatit për tu futur më pas nga dritarja e tualetit. Dhe kështu bëmë… unë arrita ta hap derën dhe e ftova brenda për një gotë si shenjë falënderimi.

Pasi erdhi hapa një shishe verë dhe nisëm të pimë nga një gotë. Gotat erdhën njëra pas tjetrës dhe arritëm tek shishja e dytë. Pas asaj përfunduam duke flirtuar dhe u ngjitëm në dhomën e gjumit dhe.. bëmë dashuri…kisha kohë pa u ndjerë aq mirë.

Prej asaj dite ne vazhdojmë të takohemi sa here që unë mundem dhe e duam njëri-tjetrin më shumë se sa si shokë…por nuk dimë çfarë të bëjmë pasi jemi në lidhje me partnerët e mëparshëm”.

(Kosova Sot Online)