Gjeni ku ndodhet lapsi brenda 20 sekondash

  • E.K /
  • 01 dhjetor 2020 - 13:39
Gjeni ku ndodhet lapsi brenda 20 sekondash

Jeni gati për një test të shpejtë që provon vigjilencën dhe përqëndrimin tuaj?

Në foton e mbushur me libra, ndodhet një laps dhe krjuesit e puzzle-it që shihni, thonë se mesatarisht njerëzit e kanë gjetur ku fshihet brenda 20 sekondash.Ende s'e keni gjetur?

Në foton e dytë do të gjeni përgjigjen.

(Kosova Sot Online)