Largoni rrudhat nga fytyra me recetën në vazhdim

  • A.P /
  • 04 mars 2021 - 15:46
Largoni rrudhat nga fytyra me recetën në vazhdim

Mënyrën se si dhe në çfarë mënyre indianet e bukura ia dalin të heqin rrudhat nga fytyra, mund ta kuptoni në recetën në vazhdim

PËRBËRËSIT:

- 30 miligramë lëng nga lakra e freskët, dhe - një lugë mjaltë.

PËRGATITJA:

Në 30 miligramë lëng të freskët nga lakra përzieni një lugë mjaltë cilësor. Përzierjen e fituar për çdo ditë e vendosni në fytyrën tuaj. Kjo është receta e vjetër indiane, e cila parandalon theksimin dhe shfaqjen e rrudhave në fytyrë.

(Kosova Sot Online)