Ja cilat janë katër ngjyrat e manikyrit që nxjerrin në pah lëkurën e nxirë

  • E.K /
  • 29 maj 2021 - 09:47
Ja cilat janë katër ngjyrat e manikyrit që nxjerrin në pah lëkurën e nxirë

Muajt e ardhshëm do të na gjejnë në plazh, dukë shijuar detin dhe diellin, gjithmonë duke u mbrojtur nga rrezatimi i tepërt.

Revista Vogue na sugjeron katër ngjyra që manikyri jonë në verë të duket sa më i bukur dhe sigurisht të theksojë ngjyrën tonë të lëkurës.

1. Lejla e hapur

2. E kaltër e çelët

3. E gjelbër e hapur

4. E verdhë

(Kosova Sot Online)