Holly Willoughby mahnit me veshjen perfekte të vjeshtës

  • A.P /
  • 10 November 2022 - 14:57
Holly Willoughby mahnit me veshjen perfekte të vjeshtës

Ylli i këtij mëngjesi, Holly Willoughby është bërë një mbretëreshë e stilit ndër vite, me fansat që nxitojnë të zbulojnë se ku është pamja e saj e fundit ditë pas dite.

Prezantuesja e ITV ka veshur disa veshje mahnitëse së fundmi dhe një ansambël i veçantë na ka dhënë frymëzim të madh të modës së vjeshtës.

 

Javën e kaluar, Holly ndau pamjen elegante në Instagram, si dhe mbishkrimin: transmeton gazeta “Kosova Sot Online”, "Mëngjesi iku me mua! Më falni që u vonova… Siç e keni vënë re ndoshta ne jemi në televizion tani!"

Nuk ishte e panjohur në rrugën e lartë, bukuroshja bjonde kishte veshur një bluzë me nuancë kumbulle nga Oasis dhe një mini skaj të zi prej kadifeje nga Jigsaw.


Bluza me nuancë kumbulle është e përfunduar me një dekolte të lartë, detaje me majë dhe fustanella të drejtuara.

(Kosova Sot Online)