Këto janë ngjyrat e buzëkuqëve që të duhen këtë dimër

  • E.K /
  • 24 November 2022 - 09:36
Këto janë ngjyrat e buzëkuqëve që të duhen këtë dimër

Tani që erdhi dimri, të duhen vetëm këto nuanca, që t’i kombinosh më së miri me stinën dhe veshjet e tua:

Ngjyrë manaferre

Karamel

Patjetër që e kuqe

Vishnje

Nude

Kafe

E zezë, për ato që guxojnë!

(Kosova Sot Online)