Sot kjo shenjë horoskopi ka të papritura

  • A.P /
  • 24 March 2023 - 14:17
Sot kjo shenjë horoskopi ka të papritura

Dashi – Një dhuratë e bukur mund t’ju vijë teksa hëna dhe Venusi takohen në Dem! Do reflektoni mbi rreziqet që dëshironi të merrni dhe çfarë ju nevojitet për t’u ndjerë mjaftueshëm të sigurt për të bërë këto hapa!

Demi – Hëna takohet me planetin tuaj sundues Venusin në shenjën tuaj të zodiakut, Demi, i cili mund t’ju gjejë të ndiheni veçanërisht tërheqës! Mund të ndodhë një takim romantik. Hëna dhe Urani takohen gjithashtu në Dem, gjë që mund t’ju bëjë të bëni një zgjedhje befasuese.

 

Binjakët – Hëna takohet me Venusin në Dem, duke ju inkurajuar të ngadalësoni shpejtësinë dhe të kënaqeni me pak dembelizëm! Do të mësoni diçka të papritur për veten tuaj.

Gaforrja – Lidhja intelektuale që ndani me miqtë dhe të dashuruarit tuaj mund të thellohet kur hëna takohet me Venusin në Dem. Takime të rastësishme mund të ndodhin.

Luani – Hëna takohet me Venusin në Dem, gjë që mund të jetë një shenjë e mirë për karrierën tuaj dhe të sjellë ndryshime të papritura! Kjo mund të jetë një kohë emocionuese për të transformuar reputacionin tuaj ose për t’u lidhur me publikun.

Virgjëresha – Lajme të mira, apo edhe një mesazh dashurie, mund të vijnë teksa hëna dhe Venusi takohen në Dem! Disa nga informacionet që mësoni mund të jenë mjaft të papritura.

Peshorja – Planeti juaj sundues Venusi bashkohet me hënën në Dem, gjë që mund t’ju sjellë një dhuratë të veçantë! Mund të vijnë ide befasuese dhe oferta të papritura.

Akrepi – Romanca është në ajër ndërsa hëna takohet me Venusin në Dem! Mund të përballeni me dikë të papritur ose të mësoni diçka befasuese për një partner.

Shigjetari – Diçka e bukur dhe e papritur mund të ndodhë sot pasi hëna takohet me Venusin dhe Uranin, të dy në shenjën e tokës Demi. Mbani planet tuaja fleksibël; shiko ku të çojnë tekat e tua!

Bricjapi – Dashuria, kreativiteti dhe emocionet e papritura janë të shumta ndërsa hëna takohet me Venusin dhe Uranin, të dy në Dem! Dilni nga rutina juaj e zakonshme dhe trajtojeni veten me diçka krejtësisht të re.

Ujori – Ju mund të jeni në humor për të ridekoruar hapësirën tuaj ose për të argëtuar njerëzit e dashur në shtëpi, ndërsa hëna takohet me Venusin në Dem. Mund të rilidheni me të kaluarën në një mënyrë të papritur.

Peshqit – Një energji e qetë rrjedh rreth komunikimit sot ndërsa Hëna takohet me Venusin në Dem. Kjo mund të jetë veçanërisht kohë e mirë për romancë. Një ide e shkëlqyer mund të lindë.


(Kosova Sot Online)