Ja pse përloten Luizi dhe Kiara

  • A.P /
  • 22 March 2023 - 17:43
Ja pse përloten Luizi dhe Kiara

Kiara u mundua ta bindë Luizin që të qëndrojë për të shkuar deri në finale dhe me sa duket ia doli, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ata kanë patur një bisedë të gjatë ditën e sotme.

Pasi përfunduan bisedën, ata u përqafuan dhe nisën të përloten.

Image


(Kosova Sot Online)