Këto janë shenjat e horoskopit që do të nisin një romancë gjatë qershorit

  • A.P /
  • 29 May 2023 - 14:46
Këto janë shenjat e horoskopit që do të nisin një romancë gjatë qershorit

Pak para se të hyjmë në sezonin e binjakëve, Afërdita kalon në Gaforre, një pozicion që i bën marrëdhëniet më romantike, por vetëm disa prej shenjave të horoskopit do të kenë fat në dashuri.

Nëse i përkisni një prej shenjave të përmendura më poshtë, duhet të dini paraprakisht se nëse keni qenë vetëm deri më tani, përgatituni për të mos qenë më.

Qershori mbart momente të shkëlqyera në jetën tuaj të dashurisë dhe me shumë mundësi do t’ju ndihmojë të gjeni partnerin tuaj , të cilin mund ta takoni brenda muajit.

 

UJORI

Qershori është muaji juaj, do të arrini të bini në sy, të tërhiqni vëmendjen dhe kalimi në seksin e kundërt do të rritet. Ndaj është një mundësi për t’i dhënë pak më shumë freski jetës tuaj të dashurisë dhe për të përfituar nga mundësitë që ju jepen, nëse doni të krijoni diçka të bukur dhe të qëndrueshme. Mos harroni se Saturni në shtëpinë tuaj të dytë kërkon që ju të merrni përgjegjësi, ndaj duhet bërë një angazhim

DASHI

Nuk është vetëm Jupiteri që do të vazhdojë të jetë në shtëpinë tuaj të dytë , por edhe Venusi që do të kalojë dhe do të ulet për disa muaj në shtëpinë tuaj të 5-të, Marsi do të jetë atje gjatë gjithë qershorit, kështu që ju do të bëni shumë zemra të rrahin dhe këtë muaj dhe ndoshta njëri prej tyre ka kualifikimet për t’ju fituar dhe për të vazhduar në një lidhje. E sigurt është se nuk do të ndaleni së flirti dhe propozimet, ndaj ju takon të mbani dikë në krah jo vetëm për këtë muaj, por edhe për mjaft kohë.

BRICJAPI

Ju keni rrëmbyer një vend në listë dhe jo pa arsye, pasi Jupiteri në shtëpinë tuaj të 5-të , si dhe Venusi me Marsin në shtëpinë tuaj të 8-të dhe më në fund Dielli në shtëpinë e 7-të pas datës 21/6, do të sigurohen që t’ju ofrojnë. me kandidatë për një vend në zemrën tuaj Dhe në qershor do të jeni mbi veten tuaj, kështu që do të kaloni shumë mirë, do të tërheqni seksin e kundërt dhe ai që do ju do t’ju tregojë dhe do të përpiqet t’ju mbajë pranë tij për gjithë jetën, por ju do të bëheni më selektive dhe përqendroni vëmendjen tuaj tek ai që e konsideroni të denjë.

AKREPI

Të fundit në listë jeni ju që i përkisni dekadës së parë, pasi Jupiteri në shtëpinë tuaj të 7-të të marrëdhënieve do të jetë aktiv në qershor dhe do t’ju sjellë fat dhe mundësi për një jetë të re. E sigurt është se nuk do të ulesh brenda për asnjë arsye. Edhe nëse ju shtohen orët e punës, sërish do të keni një ftesë apo një propozim për të dalë apo për t’u shoqëruar me miqtë, ndaj mjaftojnë shanset për të shtuar.

(Kosova Sot Online)