Vjollca Buqaj godet me potpurinë 'Djemtë e shqipes'

  • A.P /
  • 28 May 2023 - 12:26
Vjollca Buqaj godet me potpurinë 'Djemtë e shqipes'

Këngëtarja e njohur Vjollca Buqaj, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Djemtë e shqipes", mban titullin popturia më e re, e cila vjen me  interpretim të shkëlqyer nga Vjollca.

 

"Shpresoj se do ta pëlqeni këtë potpuri me këngë patriotike", ka shkruar Vjollca


Kënga vjen e realizuar dhe me video.

 Premierë:  "Djemtë e shqipes" nga  Vjollca Buqaj

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)