Burri zbret nga makina dhe bën të ‘vdekur’ në grushte një person - Lajme - Kosova Sot
Burri zbret nga makina dhe bën të ‘vdekur’ në grushte një person

Burri zbret nga makina dhe bën të ‘vdekur’ në grushte një person

Trafiku në kryeqytet është një nga problematikat më të mëdha dhe shoferët gjaknxehtë nuk përmbahen e zbresin nga makinat e tyre duke nxitur sherr.

Një rast ku pasqyrohet një shembull i tillë, ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e “pallatit me shigjeta” në Tiranë.

Shoferi ka zbritur nga automjeti i tij dhe ka qëlluar me grushte një person i cili ndodhej në makinën ngjitur me të.

Nuk dihet me siguri arsyeja e sherrit, por shoferi nuk e ka përmbajtur veten dhe ka shpërthyer në përleshje fizike.

(Kosova Sot)

9 orë e 35 minuta më parë
23/01/19