Shikoni pamjet: Çifti kosovar kapet duke bërë seks në veturën e shtetit

  • 18 prill 2019 - 18:15
Shikoni pamjet: Çifti kosovar kapet duke bërë seks në veturën e shtetit

Keqpërdorimi i veturave shtetërore në Republikën e Kosovës po vazhdon të jetë prezente dhe të praktikohet nga zyrtarë të ndryshëm.

Mirëpo, përpos shpejtësive në trafik, një gjë e pazakontë ka ndodhur në njërën prej veturave “4Z”.

Media ka siguruar një video ku shihen një çift teksa shprehin epshet e tyre seksuale në veturën e shtetit.

Rasti ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Prishtinë-Pejë, respektivisht në fshatin Balincë.

Më poshtë, pamjet:

(Kosova Sot)