Aksident i rëndë me disa të plagosur, dyshohet për viktima

  • 03 maj 2019 - 11:00
Aksident i rëndë me disa të plagosur, dyshohet për viktima

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në aksin Peqin-Elbasan, ku pas përplasjes së dy makinave kanë mbetur disa persona të plagosur.

Dyshohet se mes tyre ka edhe një viktimë.

“Në vendi e quajtur “Kryqëzimi i Gjocaj” Peqin, janë përplasur dy mjete dhe si pasojë janë dëmtuar 3 shtatas, të cilët janë dërgua në spitalin e Peqit, nën kujdesin e mjekëve”, ka njoftuar policia paraprakisht. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

(Kosova Sot Online)