Lutfi Haziri: Kjo qeveri do të mbahet mend vetëm për një vendim

  • 22 korrik 2019 - 23:30
Lutfi Haziri: Kjo qeveri do të mbahet mend vetëm për një vendim

Kryetari i Komunës së Gjilanit, dhe njëkohësisht nënkryetar i LDK’së, Lutfi Haziri ka folur për zhvillimet e fundit në skenën politike në Kosovë duke drejtuar akuza ndaj qeverisë së koalicionit PAN.

“Kjo qeveri do të mbahet mend vetëm një vendim”, ka thënë Haziri.

“Qeveria PAN do të mbahet mend vetëm për dorëheqjen e kryeministrit”. Tutje Haziri ka shtuar se vendi po shkon drejt zgjedhjeve.


(Kosova Sot Online)