Aksident trafiku në Dobrushë të Istogut, një person i lënduar

  • 13 gusht 2019 - 17:46
Aksident trafiku në Dobrushë të Istogut, një person i lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Dobrushë të Komunës së Istogut. Si pasojë e këtij aksidenti, një person ka përuar lëndime trupore.

Rastin për media  e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Rreth orës 15:10 policia është informuar për një aksident në fshatin Dobrushë, në këtë aksident kanë qenë të përfshira një veturë dhe një kamion. Një person ka pësuar lëndime të lehta trupore”, ka thënë Rugova.

(Kosova Sot Online)