Vëllai vdiq nga shembja e skelës, mesazhi prekës i motrave. Ja ndihma që kërkojnë

  • 19 gusht 2019 - 14:09
Vëllai vdiq nga shembja e skelës, mesazhi prekës i motrave. Ja ndihma që kërkojnë

Mes deshperimit dhe dhimbjes per humbjen e pazevendesueshme te vellait,  Ergys Brahimit, qe gjeti vdekjen pas shembjes se skeles ne pallatin 13 katesh ku po punonte ne Tirane, motrat e tij, kane reaguar me nje mesazh ne rrjetet sociale. 

Me je shenim ne profilin qe mban emrin e Egrys Brahimit, bashke me nje foto ku duken te qeshur te tre bashke, dy motrat me vellane ne mes, ato falednerojne kedo qe iu gjend prane ne keto momente.

Por kane edhe nje lutje per ndihme, teksa u kerkojne gjithe te njohurve te Ergysit, te ndaje me ato, kujtimet qe kane pasur se bashku.

Postimi i motrave

Te dashur miq, kushurinj, shoke. Ne motrat e Gysit duam tju falenderojme per te gjitha mendimet, lutjet dhe ngushellimet. Vellai yne nuk eshte me mes nesh por ai eshte me Krishtin dhe ne do ta takojme nje dite, por deri sa ajo dite te vije e vetmja qje qe na kane ngelur jane kujtimet e tij. Ju lutemi NQS keni foto, video ose kujtime qe ne nuk i dime ndajini ato me ne. Zoti ju bekofte te gjitheve! Ela & Lona

Image

(Kosova Sot Online)