‘Ç’më ka gjetur me këtë njeri’ Meta poston foto me Ramën

  • 12 shtator 2019 - 19:15
‘Ç’më ka gjetur me këtë njeri’ Meta poston foto me Ramën

Pas reagimeve të zëdhënësi, Presidenti Ilir Meta reagon shkurtimisht në Facebook, pas rrëzimit të kandidaturës së tretë për kryetar të Kontrollit të Lartë të Shtetit.

Meta shkruan se dëshiron t’i japë Ramës “Urdhrin e Skënderbeu”, por ai kërkon vetëm urdhrin e Ballës dhe Spiropalit.

“O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri! Unë dua t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”, ky kërkon vetëm “Urdhrin e Tao-Spiropalit”!”, shkruan Meta shkurtimisht në Facebook.

Image

(Kosova Sot Online)