Asfalti i mbuluar në gjak, makina përplas shqiptarin që udhëtonte me biçikletë

  • 14 tetor 2019 - 18:45
Asfalti i mbuluar në gjak, makina përplas shqiptarin që udhëtonte me biçikletë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë ku i plagosur rëndë ka mbetur një person që udhëtonte me biçikletë.

Ende nuk është mësuar mosha dhe identiteti i të lënduarit, teksa ky i fundit është goditur nga një automjet. I lënduari është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Image

(Kosova Sot Online)