Policia në Malishevë kap hajnat disa minuta pas vjedhjes

  • 11 nëntor 2019 - 22:52
Policia në Malishevë kap hajnat disa minuta pas vjedhjes

Policia e Kosovës e ka dëshmuar edhe një herë profesionalizmin e lartë që ka me reagimin e shpejtë sikur në rastin e një vjedhjeje në Malishevë.

Pak minuta pasi e grabitën një lokal, hajnat u prangosën nga organet e rendit dhe ligjit.

Hajnat kishin vjedhur një pikë të shitjes në orët e mbrëmjes.

(Kosova Sot Online)