Sot mblidhet Qeveria

  • 06 mars 2020 - 08:52
Sot mblidhet Qeveria

Qeveria e Kosovës sot mban mbledhjen e rradhës.

Ky takim i kabinetit qeveritar mbahet në orën 14:00.

Në mbledhjen e javës së shkuar, ekzekutivi shkarkoi bordin e “Infrakosit” dhe atë të ndërmarrjes “Trepça’.

(Kosova Sot Online)