Të shtëna me armë në Ferizaj

  • E.K /
  • 07 shtator 2020 - 09:44
Të shtëna me armë në Ferizaj

Raportohet se një person i dyshuar në Ferizaj gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë në ajër.

Nga i dyshuari është sekuestruar një armë ‘Ekol’ dhe tri gëzhoja, me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregull.

(Kosova Sot Online)