Aksident në Dollc të Klinës, ka të lënduar

  • A.P /
  • 25 tetor 2020 - 10:41
Aksident në Dollc të Klinës, ka të lënduar

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Pejë, konkretisht në vendin e quajtur Dollc të Klinës.

Në aksident janë përfshirë një veturë e tipit Mercedes dhe një kombi. Policia ka dal në vend të ngjarjes. Ndërkohë, sipas dëshmitarëve ka të lënduar.

(Kosova Sot Online)