Dalin pamje nga vendi ku u gjet 26 vjeçarja e zhdukur nga Skenderaj

  • A.P /
  • 25 tetor 2020 - 11:32
Dalin pamje nga vendi ku u gjet 26 vjeçarja e zhdukur nga Skenderaj

Dalin pamje nga vendi ku u gjet 26 vjeçarja e zhdukur nga Skenderaj

Egzona Ferati, vajza e zhdukur nga Skenderaj që nga 19 tetori, është gjetur sot në fshatin Çikatovë e Vjetër të Drenasit.

Sipas, vullnetarëve që e gjetën, ajo nuk është edhe mirë me shëndet, por kryesuesi i grupit Ridvan Tahiri, teksa foli për gjetjen e saj tha se “ e rëndësishme është që është gjetur e gjallë”.

I njëjti, ka falënderuar të gjithë pjesëmarrësit që u angazhuan në gjetjen e saj si dhe Policinë e Kosovës për bashkëpunimin.

Gjetjen e saj kryetari i Skenderajt Bekim Jashari e ka cilësuar lajm të mrekullueshëm.

(Kosova Sot Online)