Rruga e Bidenit në Kosovë

  • G.G /
  • 10 November 2020 - 08:19
Rruga e Bidenit në Kosovë

Disa banorë që jetojnë në rrugën e emërtuar për nder të djalit të Joe Biden, rrugë kjo që lidh Ferizajn me Gjilanin, thonë se janë të gëzuar që ai është zgjedhur president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ata e quajnë Bidenin mik të madh të Kosovës dhe e vlerësojnë lartë kontributin e tij për Kosovën.

(Kosova Sot Online)