Biznesmeni I njohur kosovar në gjendje të rëndë nga COVID-19 (FOTO)

  • G.G /
  • 27 November 2020 - 16:00
Biznesmeni I njohur kosovar në gjendje të rëndë nga COVID-19 (FOTO)

COVID-19 ka prekur gati mbarë botën,po ashtu edhe në Kosovë çdo ditë kemi rritje të rasteve dhe vdekje nga ky virus.

Së fundmi më COVID-19 është prekur edhe biznesmeni I njohur kosovar Enver Maliqi.Burime të afërta me biznesmenin tregojnë se gjendja e tij është e rënduar, kritike,shkruan Kosova Sot Online.

Urojmë që Maliqi dhe të tjerët ta kalojnë me lehtësi këtë sfidë.

(Kosova Sot Online)