Si dukej Albin Kurti, Ramush Haradinaj dhe Vjosa Osmani kur ishin fëmijë

  • G.G /
  • 13 janar 2021 - 13:01
Si dukej Albin Kurti, Ramush Haradinaj dhe Vjosa Osmani kur ishin fëmijë

Sot janë emra të njohur të politikës në Kosovë.

Mediat në Kosovë, kanë publikuar foto të Ramush Haradinajt, Albin Kurtit e Vjosa Osmanit.

Albin Kurti

Image

Vjosa Osmani

Image

Ramush Haradinaj

Image