Godet ish-agjenti i SHIK-ut: Bosat që e quan Valdete Daken në KQZ sot janë në burgun e Hagës

  • A.P /
  • 21 janar 2021 - 19:10
Godet ish-agjenti i SHIK-ut: Bosat që e quan Valdete Daken në KQZ sot janë në burgun e Hagës

Ish-agjenti i SHIKU-t, Naim Miftari ka theksuar se bosat që e quan Valdete Daken në KQZ sot janë në burgun e Hagës.

Postimi i plotë pa ndërhyrjen e redaksisë:

Kryetare e KQZ Valdete Dakaj pota përkujtoj se edhe kjo grua në foto Mira ësht një nan e tre fëmijve por qindra mijra nana tjera jen mbet pa bij të tyre sherri kësaj nane,dhe ta dish se KQZ nuk êsht Monarki edhe po jau perkujtoj nese keni harrur se dy bosat tuj që jukan vendos në KQZ për interesa të tyre sot jan në burgun e Hagut në Holland.!
Jo kryetare ju fort mirreni me politik për atë arsye  bosat e juaj ju kan transferuar në KQZ.!

(Kosova Sot Online)