Arben Gashi publikon foto duke i përshëndetur deputetët e LVV-së dhe shkruan disa fjalë

  • E.K /
  • 22 mars 2021 - 15:00
 Arben Gashi publikon foto duke i përshëndetur deputetët e LVV-së dhe shkruan disa fjalë

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi e ka publikuar një fotografi në Facebook, me dorën e zgjatur nga ana e deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, duke i përshëndetur e uruar ata.

Gashi ka shkruar se sot ka filluar një rrugëtim i ri për deputetët e LDK-së.

“Sot filluam nje rrugetim te ri, duke besu ne vlerat politike te LDK-se, dhe duke u bazuar ne besimin e dhene nga votuesit tone!”, ka shkruar Gashi.

Para seancës konstituive të Kuvendit, Arben Gashi ka bërë saka me ish-bashkëpartiakun e tij, tani deputet nga radhët e LVV-së dhe Listës Vjosa, Faton Pecin.

Para nisjes së seancës, Gashi me shaka i ka sugjeruar Pecit që të ulet në anën e ulëse për deputetët e LDK-së.

https://www.facebook.com/ArbenGashiLDK/posts/3898453260200738

(Kosova Sot Online)