Naser Ramadani infektohet me COVID 19

  • E.K /
  • 29 March 2021 - 12:26
 Naser Ramadani infektohet me COVID 19

Kreu i IKSHPK-së Naser Ramadani ka njoftuar se është infektuar me COVID 19.

Lajmin e ka bërë të ditur i njëjti përmes një shkrimi në Facebook.

“Duke pasur parasysh se virusi është prezent gjithkund e numri  i rasteve pozitive dhe vdekjeve nga COVID-19 vazhdon të jetë i lartë dhe brengosës, ju lutem për zbatimin e të gjitha masave të përgjithshme dhe specifike për mbrojtjen nga pandemia COVID-19”, ka shkruar ai.

(Kosova Sot Online)