Nëna e Vjosa Osmanit: Gjithmonë ka dashur të bëhet presidente

  • E.K /
  • 05 prill 2021 - 12:02
 Nëna e Vjosa Osmanit: Gjithmonë ka dashur të bëhet presidente

Nëna e Vjosa Osmanit ka folur ekskluzivisht për emisionin “#Gjesi”pasi vajza e saj u bë presidente e Republikës së Kosovës. Pos tjerash, ajo ka thënë para kamerës se Vjosa ka e ëndërruar gjithmonë postin e të pares së vendit.

“E kam prit që do të bëhet presidente, se si fëmijë ka qenë e përkushtuar në mësim, dhe gjithmonë ka thënë do të bëhem presidente”, ka thënë nëna e Vjosës.

Deklaratën e plotë për programin e mëngjesit  e gjeni në linkun më poshtë.

(Kosova Sot Online)