Lajmërohet Hetem Ramadani: ‘Zbulon’ ilaçin kundër koronavirusit

  • G.G /
  • 01 maj 2021 - 13:25
Lajmërohet Hetem Ramadani: ‘Zbulon’ ilaçin kundër koronavirusit

Biologu dhe mjeku shqiptar, Hetem Ramadani, ka publikuar një video së fundmi ku po pretendon se ka zbuluar ilaçin për koronavirusin

Ramadani po thotë se gjetur ilaçin kundër korona virusit, ai po thotë se vaji i ullirit është ajo që i përballon, mban larg dhe mund këtë sëmundje.

Më poshtë keni videon e gjatë prej 20 minutash ku ai tregon ‘zbulimin e tij’.

https://www.facebook.com/100004441030809/videos/1567367820087904/

(Kosova Sot Online)