Në Gjilan zhduket një e mitur

  • E.K /
  • 06 maj 2021 - 10:34
Në Gjilan zhduket një e mitur

Një nënë e ka raportuar vajzën e saj të mitur si të zhdukur në polici.

Ajo ka deklaruar se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Gjilan 05.05.2021 – 15:10. Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj viktima femër  kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

(Kosova Sot Online)