“Vajzën ua mora dhe ka me ia shit veshkën” – mesazhi që mori një prind pasi iu zhduk vajza në Skenderaj

  • G.G /
  • 31 maj 2021 - 10:47
“Vajzën ua mora dhe ka me ia shit veshkën” – mesazhi që mori një prind pasi iu zhduk vajza në Skenderaj

Një burrë ka raportuar në Polici se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj, përveç një masazhi që ka pranuar në telefonin e kunatës, nga numri i viktimës është cekur se “Vajzën ja jam marrur pa dëshirën e saj dhe ka me ja shitur veshkën”.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur të shtunën rreth orës 22:15 në rrugën “Iliria” në Skenderaj.

Rasti është duke u hetuar nga organet kompetente. 

(Kosova Sot Online)