Vdes babai i Kadri Veselit

  • G.G /
  • 07 korrik 2021 - 09:43
Vdes babai i Kadri Veselit

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli ka vdekur mëngjesin e sotëm.

Lajmin e ka bërë të ditur zyrtari i PDK’së, Donjet Bislimi.

“Ishe Hero sepse rrite heroin tonë të gjallë, Prehu në paqe Baci Fazli,

Ngushëllime familjes Veseli, Mitrovicës dhe gjithë Kosovës!”, ka shkruar Bislimi.

https://www.facebook.com/drdonjetbislimi/posts/355704375919323

(Kosova Sot Online)