Policja kroate “çmend” kalimtarët

  • G.G /
  • 10 July 2021 - 10:33
Policja kroate “çmend” kalimtarët

Një police rrugore ka tërhequr vëmendjen e turistëve e kalimtarëve në Zagreb të Kroacisë me pamjen e saj.

Bionde dhe me linja perfekte, policia komandon çdo ditë trafikun në qytet.

Policia në fjalë ka qenë objektiv i një fotografi, i cili ka shkrepur momente ku ajo ndodhej në orarin e punës.

Fotot janë bërë virale në rrjet e efektivja, është komplimentuar së tepërmi për pamjen e saj.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

(Kosova Sot Online)