Prishtinë: Një të mituri tre persona me thika ia marin telefonin, orën e paratë

  • E.K /
  • 07 August 2021 - 10:54
Prishtinë: Një të mituri tre persona me thika ia marin telefonin, orën e paratë

Një i mitur tek Rruga “B” në Prishtinë pati dje një përvojë mjaft të hidhur.

Policia ka bërë të ditur se i njëjti ka raportuar se tre të dyshuar të panjohur nën kërcënimin e armës së ftohtë (thikë) i kane grabitur një telefon, një ore dore dhe para.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Ndërkaq policia nuk ka raportuar për të arrestuar. 

(Kosova Sot Online)