E tmerrshme, skandaloze: Një djalë dhe një grua rrahin një vajzë midis Pejës

  • G.G /
  • 18 shtator 2021 - 17:00
E tmerrshme, skandaloze: Një djalë dhe një grua rrahin një vajzë midis Pejës

Një burrë dhe një grua rrahin një vajzë në Pejë, kështu shihet në një video.

Ndonëse ende nuk dihet arsyeja e kësaj rrahje, nga Policia e Kosovës në rajonin e Pejës për Express thanë se rasti deri në këto momente nuk është raportuar në Polici.

“Nuk ka ndonjë informacion për këtë rast, deri tani nuk është raportuar asgjë”, tha zëdhënësi i Policisë, Driton Rugova.

https://www.televizioni.tv/upload/videos/2021/09/o7VidlbHo9C1sR1kE8aI_18_ef15a774b122490ac79611e9cdc3d279_video_240p_converted.mp4

(Kosova Sot Online)