Zhduket një e mitur në Klinë

  • G.G /
  • 01 tetor 2021 - 10:25
Zhduket një e mitur në Klinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një e mitur në Klinë.

Sipas policisë, për zhdukjen e saj ka njoftuar nëna .

Policia është duke e hetuar rastin.

“Rr. Agron Palucaj, Klinë, 29.09.2021 – 18:00. Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj viktima femër kosovare e mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia policore është duke e hetuar”, thuhet në njoftim. 

(Kosova Sot Online)