Bekim Jashari 'dhëmb për dhëmb' me PDK-në

  • E.K /
  • 12 October 2021 - 12:51
Bekim Jashari 'dhëmb për dhëmb' me PDK-në

Bekim Jashari sa i përket fushatës zgjedhore po shkon dhëmb për dhëmb me PDK-në në Skenderaj.

"Në lagjen 1 të qytetit tonë, atmosferë feste dhe mobilizim i jashtëzakonshëm për fitoren dinjitoze të idealit tonë! 

Para qytetarëve të kësaj lagje prezantuam punën tonë 4 vjeçare dhe projektet zhvillimore për mandatin e dytë.
Faleminderit bashkëqytetarë të dashur,
Me 17 tetor në mbrëmje do të festojmë së bashku fitoren e radhës, fitoren e demokracisë dhe zhvillimit ekonomik për ne dhe gjeneratat që vijnë.", ka shkruar ai në Facebook.

(Kosova Sot Online)