81 vjeçarja voton në Shtime

  • G.G /
  • 14 November 2021 - 09:11
81 vjeçarja voton në Shtime

Qysh në orët e para të mëngjesit 81 vjeçarja ju drejtua qendrës së votimit në shkollën “Emin Duraku” në Shtime.

Ajo tha se me shumë qejf ka dalur në këto zgjedhje dhe pret që të bëhet më mirë.

“Pres ndryshim ishalla shembullore bëhet Shtimja”, tha ajo.

(Kosova Sot Online)