Mbyllen të gjitha qendrat e votimit

  • E.K /
  • 14 November 2021 - 19:27
Mbyllen të gjitha qendrat e votimit

Tash kur ka shënuar ora 19:00 kur janë mbyllur të gjitha vendvotimet. Është mbyllur edhe qendra më e madhe e votimit në Prishtinë, në fakultetin Filologjik.

Në këtë qendër kanë pasur të drejt vote mbi 18 mijë persona.

Kujtojmë që me të shënuar ora 7 në mëngjes kjo qendër është hapur në kohë pa ndonjë problem dhe gjatë ditës nuk ka pasur incidente të shënuara.

(Kosova Sot Online)