Pejani dehet dhe e rrah babain e tij

  • E.K /
  • 29 nëntor 2021 - 11:23
Pejani dehet dhe e rrah babain e tij

Një burrë në Pejë ka raportuar në polici se djali i tij në gjendje të dehur e ka sulmuar atë fizikisht, si dhe ka thyer disa gjëra në shtëpi.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës, sipas policisë.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

(Kosova Sot Online)