Avdullah Hoti njofton për vdekjen e zyrtarit të LDK-së

  • A.P /
  • 09 December 2021 - 19:20
Avdullah Hoti njofton për vdekjen e zyrtarit të LDK-së

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë, Isuf Qetaj – zyrtar i LDK-së dhe ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Në njoftimin e tij në Facebook, Hoti u ka shprehur ngushëllime familjes Qetaj, dhe degës së LDK-së në Gjermani.

“Prehu në amshim miku im, Isuf Qetaj, luftëtar i lirisë. Ngushëllime familjes Qetaj, miqve të Isufit dhe Degës së LDK-së në Gjermani“, shkroi Hoti.

(Kosova Sot Online)