Pejani e merr veturën me qera dhe nuk e kthen më, thotë se ia kanë marrë shokët

  • E.K /
  • 19 March 2022 - 09:24
Pejani e merr veturën me qera dhe nuk e kthen më, thotë se ia kanë marrë shokët

Një person në Pejë është arrestuar nga Policia nën dyshimin për veprën penale “shpërdorim i pasurisë së huaj”.

Ai është arrestuar pasi që veturën me targa vendore të cilën e kishte marrë me qira nga viktima, i dyshuari thotë se ia kanë marr shokët dhe nuk di për vend ndodhjen e saj.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti vazhdon të hetohet.

(Kosova Sot Online)