Osmani pret ne takim presidentin e Letonisë

  • E.K /
  • 22 April 2022 - 10:13
Osmani pret ne takim presidentin e Letonisë

Me ceremoni shtetërore, presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani e ka pritur sot në takim presidentin e Letonisë, Egils Levits.

Pas ceremonisë së pritjes, Osmani zhvillon takim me Presidentin e Republikës së Letonisë, Egils Levits.

Në fund të takimit Presidentja Osmani dhe Presidenti Levits mbajnë konferencë për media.

Ndërkaq nga ora 12:50 ai do të zhvillojë një takim edhe me kryeministrin Albin Kurti.

(Kosova Sot Online)