Deputetja e AAK-së i çon çipsa e smoki ministrit Murati

  • E.K /
  • 30 June 2022 - 14:31
Deputetja e AAK-së i çon çipsa e smoki ministrit Murati

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj e ka kritikuar ministrin e Financave, Hekuran Murati për deklaratat e tij të mëhershme lidhur me Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës, të cilat iu publikuan këto ditë.

Ajo i ka dërguar çipsa, smoki dhe shkopinj të njelmët ministrit Murati.

“Unë kam një dhuratë për ju ministër që keni fyer veteranët”, i tha Kadriaj ministrit.

(Kosova Sot Online)