Kosova e përjetëson sot figurën e Dua Lipës në pullë postare

  • S.A /
  • 06 August 2022 - 08:36
Kosova e përjetëson sot figurën e Dua Lipës në pullë postare

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, sot do të nderohet nga Posta e Kosovës, pasi që do të promovohet pulla postare Dua Lipa. Pjesëmarrëse në ngjarje do të jetë vetë këngëtarja e hitit “Levitating”.

Lajmin e ka bërë të ditur shefi i Administratës dhe Protokollit dhe kryesuesi i komisionit për aprovimin e pullave postare, Kamber Demaku.

(Kosova sot Online )